$425,000
For Sale
Under Contract - OP
8531 Rinn St, Houston, TX 77078
Multi-Family - Duplex
In Timmerman Place in Northeast Houston (Marketarea)
In Timmerman Place in Northeast Houston (Marketarea)
2,565 Sqft. ($166/Sqft.)
9,100 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish