$1,150,000
For Sale
Active
1207 Tabor St, Houston, TX 77009
Single-Family
Craftsman style in Brooke Smith in Heights/Greater Heights (Marketarea)
5 bedrooms
3,297 Sqft. ($349/Sqft.)
4 full baths
5,000 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish