$355,000
For Sale
Active
914 Main St #1008, Houston, TX 77002
Mid/High-Rise Condo
In Downtown - Houston
In Downtown - Houston
2 bedrooms
1,481 Sqft. ($240/Sqft.)
2 full baths
1995 year built
Just Listed
English
Spanish