$335,900
For Sale
Active
8822 New Jade Dr, Iowa Colony, TX 77583
Single-Family
Traditional style in Canterra Creek in Manvel/Iowa Colony (Marketarea)
3 bedrooms
1,561 Sqft. ($215/Sqft.)
2 full baths
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish