$610,000
For Sale
Active
7145 & 7147 A-B Avenue K, Houston, TX 77011
Multi-Family - Triplex
In Magnolia Park Sec 02 in East End Revitalized (Marketarea)
3,598 Sqft. ($170/Sqft.)
5,000 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish