$638,900
For Sale
Under Contract - P
2306 Alabaster Estate Dr, Richmond, TX 77469
Single-Family
Traditional style in Stonecreek Estates in Fort Bend South/Richmond (Marketarea)
5 bedrooms
3,394 Sqft. ($188/Sqft.)
4 full & 1 half baths
8,000 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed