$368,990
For Sale
Active
18402 Timberland Peak Ln, Crosby, TX 77532
Single-Family
Traditional style in Newport Grove in Crosby Area (Marketarea)
5 bedrooms
2,615 Sqft. ($141/Sqft.)
3 full baths
12,461 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish