$241,999
For Sale
Under Contract - P
4119 Fortune Ln, Dallas, TX 75216
Residential - Single Family
Ranch style in Marsalis Park
Ranch style in Marsalis Park
3 bedrooms
2,019 Sqft. ($120/Sqft.)
1 full & 1 half baths
0.2 Acres
1 story
1955 year built
Price Reduction
English
Spanish