$1,200,000
For Sale
Active
12135 Fitzhugh Rd, Austin, TX 78736
Residential Single Family
In Na
In Na
3 bedrooms
2,640 Sqft. ($455/Sqft.)
3 full baths
1.6 Acres
1 story
1984 year built
Just Listed
English
Spanish