$365,000
For Sale
Active
10131 Palm Springs Place, Manvel, TX 77583
Single-Family
Traditional style in Meridiana in Manvel/Iowa Colony (Marketarea)
3 bedrooms
1,901 Sqft. ($192/Sqft.)
2 full & 1 half baths
5,215 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed
Price Reduction
English
Spanish