$1,636,900
For Sale
Under Contract - P
46 Enia Cir, San Antonio, TX 78257
Single-Family
Other Style style in The Dominion
Other Style style in The Dominion
5 bedrooms
4,994 Sqft. ($328/Sqft.)
5 full & 2 half baths
2 stories
2026 year built
Just Listed
English
Spanish