$504,990
For Sale
Active
2617 Swift Sail Dr, League City, TX 77573
Single-Family
Traditional style in Samara in League City (Marketarea)
Traditional style in Samara in League City (Marketarea)
4 bedrooms
3,198 Sqft. ($158/Sqft.)
3 full baths
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish