$1,189,000
For Sale
Active
2 Wild Oak Cir, Houston, TX 77055
Single-Family
Contemporary/Modern, Other Style, Traditional style in Echo Vly Sec 03 in Memorial Villages (Marketarea)
4 bedrooms
2,150 Sqft. ($553/Sqft.)
3 full baths
12,243 lot Sqft.
1 story
Private Pool
1977 year built
Open House
Just Listed
English
Spanish