$351,728
For Sale
Active
13214 Opera Dr, Houston, TX 77047
Single-Family
Contemporary/Modern style in Alicante in Five Corners (Marketarea)
3 bedrooms
1,746 Sqft. ($201/Sqft.)
2 full & 1 half baths
2,580 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish