$389,900
For Sale
Active
286 Murphy Road, Wichita Falls, TX 76310
Single Family
Other style
Other style
3 bedrooms
1,690 Sqft. ($231/Sqft.)
2 full baths
1 story
1986 year built
Just Listed
English
Spanish