$483,900
For Sale
Active
6717 Serenity Dr, Fort Worth, TX 76135
Residential - Single Family
Contemporary/Modern style in Meadow Lakes
Contemporary/Modern style in Meadow Lakes
4 bedrooms
3,043 Sqft. ($159/Sqft.)
3 full & 1 half baths
5,000 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish