$606,765
For Sale
Active
568 Flint Rd, Waxahachie, TX 75167
Residential - Single Family
Traditional style in Ridge Crossing
Traditional style in Ridge Crossing
4 bedrooms
2,887 Sqft. ($210/Sqft.)
3 full & 1 half baths
0.3 Acres
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish