$715,000
For Sale
Under Contract - P
1724 Ruby Way, Rockwall, TX 75087
Residential - Single Family
Traditional style in Gideon Grove
Traditional style in Gideon Grove
4 bedrooms
3,752 Sqft. ($191/Sqft.)
4 full baths
7,200 lot Sqft.
2 stories
2025 year built
New Construction
Price Reduction
English
Spanish