$139,900
For Sale
Under Contract - OP
3577 County Road 13400, Pattonville, TX 75468
Residential - Single Family
Modern Farmhouse style in Prairiland Rural
Modern Farmhouse style in Prairiland Rural
3 bedrooms
1,232 Sqft. ($114/Sqft.)
2 full baths
1 Acres
1 story
Price Reduction
English
Spanish