$359,900
For Sale
Active
6309 MASON Ct, Dallas, TX 75227
Residential - Townhouse
In Enclave Villas On Forney Road
In Enclave Villas On Forney Road
3 bedrooms
1,553 Sqft. ($232/Sqft.)
2 full & 1 half baths
0.1 Acres
2 stories
2023 year built
New Construction
Price Reduction
English
Spanish