$650,000
For Sale
Active
200 Cordillera Ln, Red Oak, TX 75154
Residential - Single Family
Traditional style in Pecan Acres
Traditional style in Pecan Acres
5 bedrooms
2,623 Sqft. ($248/Sqft.)
3 full baths
1 Acres
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish