$224,900
For Sale
Active
1418 Kingston Street, Wolfforth, TX 79382
Single Family
Other style
Other style
4 bedrooms
1,446 Sqft. ($156/Sqft.)
2 full baths
0.2 Acres
2017 year built
Just Listed
English
Spanish