$559,990
For Sale
Active
18807 Cornelia Fields Ln, Hockley, TX 77447
Single-Family
Traditional style in Everly - 60' in Hockley (Marketarea)
Traditional style in Everly - 60' in Hockley (Marketarea)
4 bedrooms
2,781 Sqft. ($201/Sqft.)
3 full baths
8,661 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish