$695,000
For Sale
Active
15703 County Road 2854, Eustace, TX 75124
Country Homes/Acreage
3 bedrooms
2,140 Sqft. ($325/Sqft.)
3 full baths
15.9 Acres
1 story
2024 year built
Just Listed
English
Spanish