$475,000
For Sale
Active
1578 RS County Road 3503, Emory, TX 75440
Residential - Single Family
In North Shore Ph Ii
In North Shore Ph Ii
4 bedrooms
2,307 Sqft. ($206/Sqft.)
2 full & 1 half baths
1.4 Acres
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish