$94,900
For Sale
Active
123 E McCaulley Ave, Bronte, TX 76933
Residential - Single Family
Traditional style in Bronte
Traditional style in Bronte
3 bedrooms
1,786 Sqft. ($53/Sqft.)
2 full baths
0.3 Acres
1 story
1975 year built
Price Reduction
Foreclosure
English
Spanish