$270,000
For Sale
Active
3607 Eagle Drive, Weslaco, TX 78599
Single Family
In El Obispado
In El Obispado
4 bedrooms
2,898 Sqft. ($93/Sqft.)
3 full baths
0.5 Acres
2 stories
2012 year built
Just Listed