$405,900
For Sale
Active
700 Princeton Heights Blvd, Princeton, TX 75407
Residential - Single Family
In Princeton Heights
In Princeton Heights
5 bedrooms
2,523 Sqft. ($161/Sqft.)
2 full & 1 half baths
5,247 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed