$651,391
For Sale
Active
8506 Trident Point Dr, Cypress, TX 77433
Single-Family
Traditional style in Marvida in Cypress South (Marketarea)
Traditional style in Marvida in Cypress South (Marketarea)
5 bedrooms
4,299 Sqft. ($152/Sqft.)
4 full & 1 half baths
9,240 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed