$352,485
For Sale
Active
7105 Pampas Pl, Venus, TX 76084
Residential - Single Family
Traditional style in Prairie Rdg Ph 3
Traditional style in Prairie Rdg Ph 3
4 bedrooms
2,476 Sqft. ($142/Sqft.)
3 full baths
0.2 Acres
2 stories
2022 year built
Just Listed
Foreclosure