$349,407
For Sale
Under Contract - P
4709 Bakers Landing Dr, Katy, TX 77493
Single-Family
Traditional style in Sunterra in Brookshire (Marketarea)
Traditional style in Sunterra in Brookshire (Marketarea)
3 bedrooms
1,865 Sqft. ($187/Sqft.)
2 full baths
6,118 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed