$647,920
For Sale
Active
4441 Silver Spur Ct, Aubrey, TX 76227
Residential - Single Family
Traditional style in Sandbrock Ranch
Traditional style in Sandbrock Ranch
4 bedrooms
3,039 Sqft. ($213/Sqft.)
4 full baths
0.2 Acres
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed