$262,305
For Sale
Active
21835 Cypress Vine Dr, Splendora, TX 77372
Single-Family
Traditional style in The Canopies in Cleveland Area (Marketarea)
3 bedrooms
1,733 Sqft. ($151/Sqft.)
2 full & 1 half baths
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed