$420,000
For Sale
Active
10708 Columbia Dr, Frisco, TX 75035
Residential - Single Family
In Plantation Resort Ph Id the
In Plantation Resort Ph Id the
4 bedrooms
1,860 Sqft. ($226/Sqft.)
2 full & 1 half baths
0.2 Acres
2 stories
1993 year built
Just Listed
Price Reduction