$319,900
For Sale
Active
3916 Starry Night Cv, Sherman, TX 75092
Residential - Single Family
Traditional style in Sherman Heights
Traditional style in Sherman Heights
4 bedrooms
1,772 Sqft. ($181/Sqft.)
2 full & 1 half baths
4,600 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed