$929,900
For Sale
Active
100 Wild Plum Dr, Krugerville, TX 76227
Residential - Single Family
Modern Farmhouse style in The Woodlands
Modern Farmhouse style in The Woodlands
4 bedrooms
4,049 Sqft. ($230/Sqft.)
3 full & 2 half baths
22,625 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed