$370,000
For Sale
Active
3219 Fontinot St, Houston, TX 77026
Single-Family
Other Style style in Fontinot Xing in Northside (Marketarea)
3 bedrooms
2,783 Sqft. ($133/Sqft.)
2 full & 1 half baths
1,875 lot Sqft.
3 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed