$345,999
For Sale
Active
2216 Medina Rd, Celina, TX 75009
Residential - Single Family
In Legacy Hills
In Legacy Hills
3 bedrooms
1,973 Sqft. ($175/Sqft.)
2 full baths
0.1 Acres
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed