$433,882
For Sale
Active
7240 Fairholt Rd, Pilot Point, TX 76258
Residential - Single Family
Traditional style in Mobberly Farms
Traditional style in Mobberly Farms
5 bedrooms
2,880 Sqft. ($151/Sqft.)
3 full baths
0.1 Acres
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed