$1,250,000
For Sale
Active
287 Naus Dr, Winnsboro, TX 75494
Residential - Single Family
Craftsman, Modern Farmhouse style in The Oaks
Craftsman, Modern Farmhouse style in The Oaks
4 bedrooms
2,410 Sqft. ($519/Sqft.)
3 full baths
1.9 Acres
1 story
2025 year built
New Construction
Just Listed