$381,890
For Sale
Active
1219 Mattinson Rae Ct, Tomball, TX 77375
Single-Family
Traditional style in Raburn Reserve in Tomball (Marketarea)
Traditional style in Raburn Reserve in Tomball (Marketarea)
3 bedrooms
1,612 Sqft. ($237/Sqft.)
2 full baths
7,862 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed