$284,400
For Sale
Active
21330 Southwind, Chandler, TX 75758
Single Family
Other style in Southwind
Other style in Southwind
3 bedrooms
1,568 Sqft. ($181/Sqft.)
2 full baths
1 story
1997 year built
Just Listed