$385,000
For Sale
Active
9108 Rose Ct, Fort Worth, TX 76244
Residential - Single Family
Traditional style in Heritage Add
Traditional style in Heritage Add
3 bedrooms
1,798 Sqft. ($214/Sqft.)
2 full baths
0.1 Acres
1 story
2004 year built
Just Listed
Price Reduction