$259,990
For Sale
Active
21214 Newberry Grove Ln, Humble, TX 77338
Single-Family
Traditional style in Flagstone in Aldine Area (Marketarea)
Traditional style in Flagstone in Aldine Area (Marketarea)
3 bedrooms
1,418 Sqft. ($183/Sqft.)
2 full baths
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
English
Spanish