$473,788
For Sale
Active
2140 Naples Dr, Rowlett, TX 75088
Residential - Townhouse
Traditional style in Bayside
Traditional style in Bayside
3 bedrooms
2,175 Sqft. ($218/Sqft.)
2 full & 1 half baths
0.0 Acres
3 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed