$395,000
For Sale
Under Contract - OP
1105 Western Ridge Dr, Waco, TX 76712
Residential - Single Family
In Western Ridge Estate
In Western Ridge Estate
4 bedrooms
2,194 Sqft. ($180/Sqft.)
2 full & 1 half baths
0.3 Acres
1 story
1992 year built
Just Listed