$425,000
For Sale
Active
247 CR 1405, Jacksonville, TX 75766
Single Family
Traditional style in 615564
Traditional style in 615564
3 bedrooms
1,800 Sqft. ($236/Sqft.)
2 full baths
6 Acres
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed