$354,999
For Sale
Active
1517 Avenue D, Fort Worth, TX 76104
Residential - Single Family
In Lakeview Add
In Lakeview Add
4 bedrooms
2,024 Sqft. ($175/Sqft.)
2 full baths
0.1 Acres
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed