$480,990
For Sale
Active
3685 Zenith Dr, Grand Prairie, TX 75052
Residential - Single Family
In The Preserve At Forum
In The Preserve At Forum
4 bedrooms
2,035 Sqft. ($236/Sqft.)
2 full baths
6,877 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed