$483,146
For Sale
Active
1408 Kade Ave, Celina, TX 75009
Residential - Single Family
Traditional style in Chalk Hill
Traditional style in Chalk Hill
5 bedrooms
2,845 Sqft. ($170/Sqft.)
3 full baths
0.1 Acres
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed